Hakkımızda

2015 yılında Tokat’ta kurulmuş olan Yakar Promosyon, müşterilerine en kaliteli promosyon ürünlerini sunma amacıyla yola çıkmış bir firmadır. Başlangıcından bu yana, markaların ve işletmelerin tanıtımını en etkili ve unutulmaz şekilde yapmaları için en ideal ürünleri tasarlamış ve üretmiştir.

Portföyümüzde plastik kalem, defter, ajanda, duvar saati, anahtarlık, powerbank ve usb gibi birçok çeşitte ürün bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeyi ilke edindik ve bu doğrultuda her bütçeye uygun, yüksek kaliteli promosyon ürünleri sunmaktayız.

Yakar Promosyon olarak, markanızı en iyi şekilde temsil edecek ürünlerin üretimini sağlamak için sektördeki en son trendleri ve teknolojileri yakından takip etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst sırada tutmakla birlikte, promosyon ürünlerinin her bir detayını özenle tasarlayıp, üretiyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç ediniyoruz. Markanızı ön plana çıkarmak ve müşterilerinizle daha kalıcı bir bağ kurmanızı sağlamak için Yakar Promosyon her zaman yanınızdadır.